Olof Behrens

562338

OLOF BEHRENS (född 1978): "Stairs", signerad och numrerad Olof Behrens 4/90, giclée, bildmått ca 30x32 cm

Rum 1

Olof Behrens
Budhistorik (3 bud)

4184268
4190020
4184268

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.