Mats Åkerman

562332

MATS ÅKERMAN (född 1956): "La Prima", litografi, signerad och daterad, a tergo Mats Åkerman 2011, ca 30x30 cm

Konst, Nutida

Fack 28

Mats Åkerman
Budhistorik (12 bud)
4189743
850
4189736
4189716
750
4189671
700
4189715
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.