Gouache med motiv från Neapelbukten 1800-tal

562331

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vy över Neapelbukten, gouache, monogramsignerad KC samt märkt Vesuvius Napoli 1872, ca 37x55 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (2 bud)

4184581
4183074
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.