Joakim Allgulander

562329

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Free Wifi", signerad och numrerad Joakim Allgulander 81/150, färglitografi, bladmått ca 59x38 cm

Konst, Nutida

Fack 12

Joakim Allgulander
Budhistorik (13 bud)
4189394
950
4188319
900
4188319
4189245
750
4188319
700

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.