Eric Becker

562327

ERIC BECKER (f. 1984): Litografi, signerad och numrerad 15/75, bildmått 55x34 cm.

Konst, Nutida

Fack 39

Eric Becker
Budhistorik (7 bud)
4188161
600
4187908
550
4186791
500
4186753
450
4185910

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.