Eric Becker

562324

ERIC BECKER (f. 1984): Litografi, signerad och numrerad 14/75, bildmått 42x40 cm

Fack 54

Eric Becker
Budhistorik (3 bud)

4188383
4188214
4187375

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.