Ivan Bergdahl oljemålning

562322

IVAN BERGDAHL (född 1929): "Lapporten från Björkliden", signerad och daterad Ivan Bergdahl -62, olja på duk, ca 53x62 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Ivan Bergdahl oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4190343
650
4190342
600
4190341
550
4189387
500
4187297
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.