Bertil Vallien

562321

BERTIL VALLIEN (född 1938): Hästen, signerad och numrerad B. Vallien 67/150, litografi, bildmått ca 40x32 cm

Fack 37

Bertil Vallien
Budhistorik (17 bud)
4189244
4189254
4189244
4189253
950
4189244
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.