Anders Udd Bensinmack

562317

ANDERS UDD (född 1958): Rumsinteriör, signerad och numrerad Anders Udd, 19/50, gicleé print, bildmått 49,5x65 cm

Konst, Nutida

Fack 6

Anders Udd Bensinmack
Budhistorik (10 bud)
4186906
850
4182480
4186905
4182480
650
4181414
600

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.