Benno Arzt akrylmålning

562313

BENNO ARZT (född 1941): "Flower", signerad och daterad Benno Arzt -09, akryl på duk, ca 102x102 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Benno Arzt akrylmålning

Budhistorik (6 bud)
4190333
750
4190001
700
4189908
600
4189907
500
4189667
450

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.