Byrå rokokostil

562312

BYRÅ, rokokostil, 1900-talets andra hälft, sannolikt Italien, trä med kredering och förgyllning, skiva i svart marmor (S.t Anne), höjd ca 74, 83x33 cm

Bruksspår

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå rokokostil

Budhistorik (5 bud)
4186445
4184775
4181892
4181891
4181798

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.