Bengt Lindström litografi

562311

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström samt numrerad 28/100, färglitografi, ca 71x50 cm

Fack 15

Bengt Lindström litografi

Budhistorik (14 bud)
4188682
1 900
4188542
1 800
4188542
1 700
4188141
1 600
4188487

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.