Bengt Lindström litografi

562310

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström samt numrerad 9/100, färglitografi, ca 55x74 cm

Fack 14

Bengt Lindström litografi

Budhistorik (8 bud)
4186809
4189110
1 400
4186809
4189003
4186809

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.