Benno Arzt akrylmålning

562307

BENNO ARZT (född 1941): "Wild Bird", signerad och daterad Benno Arzt -08, akryl på duk, ca 120x100 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Benno Arzt akrylmålning

Budhistorik (6 bud)
4189874
4189765
4189670
550
4189669
450
4188342

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.