Trattgrammofon 1900-tal

562304

TRATTGRAMMOFON, 1900-talets början, tratt i mässing, märkt, höjd ca 68 cm

Ej funktionstestad.

Nautica/Technica, Diverse

Rum 7

Trattgrammofon 1900-tal

Budhistorik (23 bud)
4189407
2 600
4189404
2 400
4189406
2 400
4189404
4189403

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.