Benno Arzt akrylmålning

562302

BENNO ARZT (född 1941): "The king", signerad och daterad Benno Arzt -05, akryl på duk, ca 100x120 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Benno Arzt akrylmålning

Budhistorik (7 bud)
4190277
900
4190002
850
4189906
4189905
550
4189676
500

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.