Benno Arzt akrylmålning

562300

BENNO ARZT (född 1941): "Alptoppen", signerad och daterad Benno Arzt -09, akryl på duk, ca 89x117 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Benno Arzt akrylmålning

Budhistorik (8 bud)
4190374
4190370
1 700
4182543
1 600
4182150
1 300
4182149
950

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.