Benno Arzt akrylmålning

562299

BENNO ARZT (född 1941): "Le Soleil", signerad och daterad Benno Arzt -08, akryl på duk, ca 89x117 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Benno Arzt akrylmålning

Budhistorik (5 bud)
4190389
2 600
4190372
2 400
4190368
4188997
1 900
4182143
1 800

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.