Benno Arzt akrylmålning

562298

BENNO ARZT (född 1941): "Blåkulla", signerad och daterad Benno Arzt -08, akryl på duk, ca 100x120 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Benno Arzt akrylmålning

Budhistorik (6 bud)
4189910
750
4189909
650
4189789
500
4189674
450
4188343

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.