Oidentifierad konstnär olja på koppar

562297

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Den heliga familjen, Sydeuropa, 1700-tal, olja på kopparplåt, träskuren ram, ca 22,5x18 cm

Litet hål överst i mitten, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (11 bud)
4188720
3 400
4183892
3 200
4183892
4183717
2 800
4183717
2 400

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.