Helge Högbom bronsskulptur

562295

HELGE WALDEMAR HÖGBOM (1910-1996): Skulptur, kvinnohuvud, brons, på stensockel, signerad H Högbom, höjd ca 29 cm

Sockel med mindre nagg

Konst, Skulpturer, Metall, Brons

Baltzarsgatan 6, Malmö

Helge Högbom bronsskulptur

Budhistorik (15 bud)
4189039
2 600
4189037
2 400
4189032
4188878
4188878
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.