Joakim Allgulander

562294

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Magic Mushroom", signerad och numrerad 12/15, Gicléetryck, bladstorlek 71x60 cm

Tavelvagn 1

Joakim Allgulander
Budhistorik (11 bud)
4189316
750
4187691
700
4187723
700
4187691
650
4187722
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.