Olof Behrens

562291

OLOF BEHRENS (född 1978) "STAR GYM", signerad och numrerad Olof Behrens 40/90, gicleé print, bildmått ca 28x36 cm

Vit ram

Fack 19

Olof Behrens
Budhistorik (1 bud)

4186719
2018-08-06 19:37:59

2018-08-08 kl 21:51
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.