Benno Arzt akrylmålning

562288

BENNO ARZT (född 1941): "Tankar", signerad och daterad Benno Arzt -08, akryl på duk, ca 100x100 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Benno Arzt akrylmålning

Budhistorik (18 bud)
4190192
2 800
4190191
2 600
4190189
2 400
4190186
4190184

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.