Benno Arzt akrylmålning

562287

BENNO ARZT (född 1941): "Himmelriket", signerad och daterad Benno Arzt -09, akryl på duk, ca 120x80 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Benno Arzt akrylmålning

Budhistorik (6 bud)
4190004
600
4190003
550
4189011
500
4189005
450
4186574

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.