Benno Arzt akrylmålning

562286

BENNO ARZT (född 1941): "Blue Sky", signerad och daterad Benno Arzt 2010, akryl på duk, ca 100x100 cm

Lagning efter reva i duk

Baltzarsgatan 6, Malmö

Benno Arzt akrylmålning

Budhistorik (2 bud)

4189678
4186292

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.