Benno Arzt akrylmålning

562285

BENNO ARZT (född 1941): "Blomsterprakt", signerad och daterad Benno Arzt 2009, akryl på duk, ca 100x100 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Benno Arzt akrylmålning

Budhistorik (6 bud)
4189547
1 700
4189545
1 600
4189542
4189540
1 400
4189539
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.