Kista 17/1800-tal

562283

KISTA, 17/1800-tal, beslag i smide delvis filad och genombruten dekor, delvis läderklädd, välvt lock, originallås, läddika, höjd ca 70, 110x55 cm, nyckel medföljer

Senare klotfötter. slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 21

Kista 17/1800-tal

Budhistorik (1 bud)

4181199
2018-08-01 15:11:51
600

2018-08-08 kl 21:42
Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.