Benno Arzt akrylmålning

562282

BENNO ARZT (född 1941): "Garden Party", signerad och daterad Benno Arzt 2010, akryl på duk, ca 140x100 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Benno Arzt akrylmålning

Budhistorik (7 bud)
4189017
3 200
4189016
4189014
2 800
4189012
2 400
4189010

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.