Benno Arzt akrylmålning

562281

BENNO ARZT (född 1941): Komposition med fåglar och palm, signerad och daterad Benno Arzt 2001, akryl på duk, ca 122x120 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Benno Arzt akrylmålning

Budhistorik (9 bud)
4189784
1 600
4189771
1 400
4189768
1 300
4189764
4189728

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.