IKEA Björnsholm bord

562271

IKEA, "Björnsholm", fällbord, 1700-talsserie, rund skiva, tredelad svarvad pelarfot, kallstämplad NM Riksantkvarieämbetet Björnsholm CJ, höjd ca 73, diameter 87 cm

Slitage, smärre fläck

Möbler, Matbord

Rum 22

IKEA Björnsholm bord

Budhistorik (8 bud)
4188916
4187057
4187056
700
4187054
550
4185974
500

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.