Karmstol 1900-tal

562270

KARMSTOL, 1900-talets första hälft, bonad björk, klädd i randig textil, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 8

Karmstol 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

4187290
2018-08-07 11:01:12

2018-08-08 kl 21:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.