Bengt Landin akvarell

562269

BENGT LANDIN (född 1933): "Tulpan och hyacint", signerad Bengt Landin, akvarell, bladmått ca 56x44 cm

Fläck

Fack 40

Bengt Landin akvarell

Budhistorik (3 bud)

4188415
4183783
4183212

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.