Fåtölj gräddvit

562267

FÅTÖLJ, av märket "D'Argentat, Paris", klädd i gräddvit konstläder, stomme i svartlackerat trä, etikettmärkt, höjd ca 90 cm, sitthöjd ca 35, bredd 88 cm

Bruksslitage, enstaka små repor på sittdyna

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtölj gräddvit

Budhistorik (30 bud)
4189054
3 200
4189052
4189050
2 800
4189048
2 600
4189047
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.