Bert-Johnny Nilsson etsning

562266

BERT-JOHNNY NILSSON (1934-2004): "Madame M:s vandring", signerad och daterad B Johnny Nilsson 1970, numrerad 20/75, etsning, ca 30x30 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Bert-Johnny Nilsson etsning

Budhistorik (4 bud)

4188545
450
4187564
4184165
4181186

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.