Pascal Mourgue Ligne Roset golvlampa

562258

PASCAL MOURGUE, golvlampa, Ligne Roset, fot i kromat stål, skärm i lila textil, dimmerfunktion, signerad nedtill P Mourgue, höjd inkl skärm ca 198 cm

Kondition, Smärre slitage, repor, skärm med slitage, fungerar vid test, SAV garanterar dock inte funktionen

Belysning, Golvlampor, Design

Rum 14

Budhistorik (12 bud)
4188139
1 900
4188734
1 800
4188139
1 700
4188732
1 600
4188139

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.