Arne Jacobsen Fritz Hansen Sjuan stolar

562256

ARNE JACOBSEN, stolar, 2 st, Sjuan, modell 3107, benställning i stålrör, blå ylleklädsel, sitthöjd 42 cm, stämplade undertilll, tillverkade 2002

Minimalt slitage

Möbler, Stolar, Design

Hylla 10

Budhistorik (27 bud)
4188824
3 800
4188758
3 600
4188716
3 400
4188752
3 400
4188716
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.