Corneille färgserigrafi

562254

BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition med kvinnor, signerad och daterad Corneille -75, numrerad I/XVI, färgserigrafi, ca 65x45 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Corneille färgserigrafi

Budhistorik (3 bud)

4188646
4184098
4183862

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.