Harry Kluge oljemålning

562251

HARRY KLUGE (Danmark, 1879-1963): Skogsmotiv, signerad och daterad Harry Kluge 1941, olja på duk, ca 58,5x43 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Harry Kluge oljemålning

Budhistorik (27 bud)
4189190
2 400
4189187
4189180
4189167
1 900
4189177
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.