Axel Lind oljemålning

562241

AXEL LIND (1907-2011): Vinterlandskap, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 65x110 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Axel Lind oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4188370
4188365
600
4180680

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.