Pieter Daniel Dik oljemålning

562240

PIETER DANIEL DIK (Holland, 1943-1984): Havsmotiv, signerad Dik, olja på duk, ca 60x80 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Pieter Daniel Dik oljemålning

Budhistorik (10 bud)
4188892
3 400
4187945
3 200
4187945
2 800
4188090
2 600
4187945
2 400

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.