Stolar 1900-talets mitt

562233

STOLAR, 2 st, 1900-talets mitt, stomme i betsat trä, flätad sits, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, märken, repor, fläckar, en av lederna är något lös

Möbler, Stolar

Hylla 10

Stolar 1900-talets mitt

Budhistorik (12 bud)
4188685
950
4188617
900
4188617
850
4186806
4186806
600

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.