Salongsbord Swedish Modern

562227

SALONGSBORD / MATBORD, Swedish Modern, 1940-tal, skiva i alrot/alm, med inlagd rombdekor i mitt, utdragbart, höjd 75, 38 x 185 cm

Iläggskiva saknas. Smärre ställvis slitage i skiva

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 11

Salongsbord Swedish Modern

Budhistorik (4 bud)

4186523
1 600
4182669
4181296
4181295

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.