Axel Lind oljemålning

562222

AXEL LIND (1907-2011): Bergslandskap, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 90x60 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Axel Lind oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4189127
4188195
550
4184677
500
4180828
4180681

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.