Ib Eisner oljemålning

562210

IB EISNER (Danmark, 1925-2003): "Forårssol och blaest i dyrehaven", signerad Ib Eisner, olja på duk, ca 70x60 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Ib Eisner oljemålning

Budhistorik (18 bud)
4188087
1 800
4188378
1 700
4188087
1 600
4188086
4188085
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.