Stolar

562201

STOLAR, 6 dlr, Louis seize stil, 1800-talets slut, skuren dekor, valnöt, stoppad textil klädsel, sitthöjd ca 47 cm

Några stolar är lösa i fogarna, en med brott och lagning i ryggen,bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Stolar

Budhistorik (11 bud)
4188009
1 400
4187966
1 300
4187798
4187965
4187798

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.