Axel Lind oljemålning

562200

AXEL LIND (1907-2011): Vinterkustlandskap, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 65x99 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Axel Lind oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4188246
500
4187906
4181972
4180674

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.