Axel Lind oljemålning

562197

AXEL LIND (1907-2011): Segelbåtar till havs, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 75x100 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Axel Lind oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4180673
2018-08-01 06:05:32

2018-08-08 kl 16:35
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.