Benno Arzt akrylmålning

562195

BENNO ARZT (född 1941): "Måns", komposition med katt, signerad och daterad B. Arzt -06, akryl på duk, ca 100x81 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Benno Arzt akrylmålning

Budhistorik (19 bud)
4189101
3 800
4189100
3 600
4189097
3 400
4189096
3 200
4189092

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.