Pieter Daniel Dik oljemålning

562188

PIETER DANIEL DIK (Holland, 1943-1984): Komposition, signerad, Dik, olja på duk, ca 59x78 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Pieter Daniel Dik oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4189250
4189246
450
4181267
4180682
4180584

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.